Visa patiesība par zobu implantiem

Zobu implanti: vērtīga informācija, jaunumi, uzticamu implantalogu saraksts

ZOBU IMPLANTI • Kāpēc izvēlēties zobu implantus?

zobu implanti

Daži cilvēki joprojām domā, ka zobu implanti ir svešķermeņi mutē. Lielākā daļa uzskata, ka tie ir neglīti un nepraktiski, traucē ēst, sarunāties vai smaidīt.

Tomēr zobu implanti jau vairāk kā 50 gadus uzskatāma par vadošo virzienu mūsdienu zobārstniecībā. zobu implantācija dod iespēju cilvēkiem, kuri zaudējuši savus zobus, iegūt jaunus zobus, kuri praktiski ne ar ko neatšķiras no īstiem zobiem.

Zobu implanti ļauj justies tā it kā tie būtu Jūsu īstie zobi. Jūs aizmirsīsiet, ka Jums kādreiz nebija zobi. Pati procedūra saistīta ar minimālu risku vai sarežģījumiem. Zobu implanti visādā ziņā ir labākais risinājums trūkstošo zobu aizstāšanai.

  Kādas ir galvenās zobu implantu priekšrocības?

1. Komforta sajūta. Par zobu implantiem nav jāuztraucas, vai tie paliks savā vietā, valkājot izņemamās zobu protēzes. Turklāt nav vajadzības izmantot fiksācija līmi, tāpēc Jūs ne tikai nejutīsiet nepatīkamo līmes smaku, bet arī ieekonomēsiet uz papildus izmaksām. Zobu implanti vienkārši kļūs par daļu no Jūsu mutes.

2. Izturība. Zobu implanti var nokalpot visu dzīvi, jo ir izgatavoti no titāna. Tomēr vissvarīgākā lieta, ko uzsver visi speciālisti, – pareiza un regulāra mutes dobuma un zobu implantu kopšana.

3. Uzturs. Zobu implantiem ir tādas pašas košļāšanas funkcijas kā īstajiem zobiem. Jūs nejutīsiet sāpes vai diskomfortu, pat ēdot cietu barību.

4. Izskats. Zobu implanti neatšķiras no īstiem zobiem. Jūs jutīsieties ērti un labi, varēsiet brīvi smaidīt un justies tieši tāpat, kā ar īstajiem zobiem. Zobu implanti aptur žokļa kaula un līdz ar to arī smaganu atrofiju, neļauj blakus esošajiem zobiem sašķiebties, neizmainās sakodiens. Līdz ar to arī sejas forma paliek nemainīga un Jūs nenovecosiet pirms laika.

 5. Higiēna. Vēl viena būtiska zobu implantu priekšrocība – uzlabota mutes dobuma higiēna. Zobu implantācijā netiek izmantoti tradicionālie kroņi un tilti, Jūs varat viegli iztīrīt ēdiena paliekas no zobu starpām. Blakus esošie zobi nav jāslīpē, tie netiek bojāti.

6. Uzticamība. Zobu implantācija ir viena no visveiksmīgākajām procedūrām – vidēji 95% – 98% pacientiem. Lai samazinātu jebkādu risku, ir jāvēršas pie uzticamiem un kvalificētiem speciālistiem.

zobu implanti7. Veselo zobu saglabāšana. Atšķirībā no zobu kronīšiem, implantējot nav nepieciešams slīpēt blakus esošos veselos zobus. Tādējādi Jūs varat izvairīties no kaula atrofijas zem zoba kronīša, kā arī no blakus esošo balsta zobu bojāšanas.

zobu implantiJa iepriekš minētās priekšrocības atbilst Jūsu vēlmēm un Jūs pieņemat lēmumu izvēlēties zobu implantus citu ārstēšanas metožu vietā, iesakām Jums vērsties pie uzticama zobārsta. Viņš palīdzēs izstrādāt individuālu ārstēšanas plānu, ieteiks un izskaidros, kā notiek procedūra un kā norit sadzīšana. Kopā ar ārstu Jūs apspriedīsiet izmantojamos materiālus, iespējamo risku un rezultātu, kuru sagaidāt. Konsultācijas laikā tiks pārbaudīts Jūsu mutes dobuma stāvoklis un apspriestas visas pārējās nianses, kas nepieciešamas veiksmīgai implantācijai, un tiks izvēlēti implanti.